ПОВЕРНУТИ ВІРУ В ДИВО

 

ПОВЕРНУТИ ВІРУ В ДИВО

         Чимало сучасних дітей  все більше захоплюється Інтернетом та комп’ютерними іграми. У той же час дітлахи зовсім  розучилися вірити у дива. Важко сказати добре це чи погано, але напевно, що сумно. Принаймні у театрі „Божа корівка”, який діє при Центрі мистецтв „Новий український театр”, намагаються змінити ситуацію і повернути хлопчикам та дівчаткам чарівний світ казок. А коли найчастіше трапляються дива? Звичайно ж на Новий рік. Тому гарним подарунком для малечі на різдвяно-новорічні свята напевно буде вистава сучасного драматурга Андрія Воробйова „Новорічні пригоди Сніговика”.

         Звичайно ж юних глядачів ще у фойє зустрінуть головні персонажі, без яких неможливо уявити Новий рік – Дід Мороз та Снігуронька, затанцюють хоровод біля ще одного обов’язкового новорічного атрибута – ялинки з її  яскравими вогниками. І, безперечно, вони будуть дійовими особами казки. Сама вистава „Новорічні пригоди Сніговита” створена за мотивами народних казок. За сюжетом Зайці, відзначаючи Новий рік розбудили Ведмедя, а Холоднеча, яка образилася, що її не запросили на свято, намагається завадити святкуванню. Але приходить Дід Мороз, який все ставить на свої місця. Створити святковий настрій також допоможуть  народні новорічні пісні. А в кінці, безумовно, кожен маленький глядач отримає подарунок.

         „Ми прагнемо, аби діти полюбили театр і їм захотілося повертатися до нас знову й знову. Крім цього намагаємося прищепити діткам повагу до народних звичаїв та традицій”, - ділиться своїми думками режисер-постановник та художній керівник театру „Божа корівка” Віталій Кіно. А ще це не така вже й часта нагода побачити наших традиційних новорічних персонажів, відомих зі старих мультфільмів та фільмів-казок, яких останнім часом все більше витісняють диснеївські санта-клауси. Проте не будемо відкривати усіх таємниць, залишимо трохи інтриги та загадковості. Свято наближається.

         А в творчих планах театру багато нових ідей та задумів, аби знову порадувати чи можливо здивувати дорослих і дітей. Проте не завжди вдається їх швидко втілювати в життя, адже кошти тут заробляють лише своїми виставами. Але це вже зовсім інша історія. Поки що ж варто спробувати повірити у диво, яке з’явиться  в новорічну ніч.

 

         ЕДУАРД ОВЧАРЕНКО

 


Fatal error: Class CToolsCssCache contains 1 abstract method and must therefore be declared abstract or implement the remaining methods (DrupalCacheInterface::__construct) in /home/h28146/data/www/nut.kiev.ua/sites/all/modules/ctools/includes/css-cache.inc on line 52