СІМЕЙНИЙ ТЕАТРАЛЬНИЙ КЛУБ «БОЖЬЯ КОРОВКА»

7 лютого 2015 року

Театр для всієї родини «БОЖЬЯ КОРОВКА»

Центру мистецтв «Новий український театр»

відкриває

СІМЕЙНИЙ ТЕАТРАЛЬНИЙ КЛУБ

«БОЖЬЯ КОРОВКА»

Новий проект ЦМ “Новий Український Театр”  та театру “Божья Коровка” для дітей та батьків - унікальний для України проект - дитяча та «доросла» вистави одночасно.

 

         Коли в сім'ї народжується дитина, мама перестає ходити в театр (а ще в кіно, на виставки тощо) .  Дитина росте, і мама починає відвідувати театр, але, найчастіше, - тільки з дитиною і  тільки на дитячі вистави.  А про похід  на вечірню виставу, та ще й разом з чоловіком - то взагалі, для багатьох мам тільки мрія.

         ЦМ “Новий Український Театр” та Театр “Божья Коровка” вперше в Україні пропонує можливість для мам і татусів, для батьків дітей від 3х до 9 років влаштувати повноцінний похід до театру, де на двох окремих сценах одночасно будуть грати дві вистави – одну для них, іншу для їх діток.

         На дітей, крім вистави, чекає:

-  інтерактивна театралізована ігрова програма з ведучою - Божою Корівкою,

-  джус-брейк ( печиво,  солодощі, сік, вода) та дитяча «дискотека» з іграми та конкурсами,

-  розвиваючи заняття з акторської майстерності та ораторського мистецтва за участі  викладачів Театральної студії,

-  а також - олівці,  фломастери, папір для юних художників, аквагрим тощо.

 

Клуб планує проводити вистави кожну першу суботу місяця. Початок о 15-00.

 

        Вже 7 лютого на дітей чекатиме казка-мюзикл «Золоте курчатко», а для дорослих пропонуємо ну ду-у-уже сучасну комедію “Шахрайки? Лесбійки?! Красуні!!!”.

        Наступна зустріч відбудеться 7 березня. Діти подивляться стару казку по-новому «Весенняя сказка», а батьки відпочинуть на любовній серенаді «Маленькие комедии большого дома»

 

Вартість квитків (дорослих і дитячих) на вистави сімейного театрального клубу — 100грн.

 

Якщо ви давно бажаєте  відвідати театр, а дитину нема з ким залишити, або давно не виходили “у люди” з чоловіком, чи з подружкою не спілкувалися давненько,  — то вам до нас! Поки ви будете насолоджуватися виставою, діти будуть гратися, дивитися казку, малювати ще й на них чекає невеликий сюрприз!

 


Fatal error: Class CToolsCssCache contains 1 abstract method and must therefore be declared abstract or implement the remaining methods (DrupalCacheInterface::__construct) in /home/h28146/data/www/nut.kiev.ua/sites/all/modules/ctools/includes/css-cache.inc on line 52