fbpx

Прем’єра відбулася 17 вересня 2017 року
Вистава українською мовою 
Тривалість – 1 година 5 хвилин
Без антракту 

Для дітей від 3 до 10 років 

А у вас є домашній улюбленець, який робить ваше життя веселішим? Мабуть, це дружелюбний пес, або товстий котик, а, можливо, хтось не уявляє життя без своєї морської свинки?.. Героїня нашої вистави Соня ніколи не могла б і подумати, що у неї вдома поселиться справжній ДИКИЙ ЛИС! І все це, звичайно, було б дуже круто… якби ліс, з якого втік наш герой Лис Марко, не опинився у справжній небезпеці! Отже, Соня і Марко збирають команду, яка зможе захистити ліс від вирубки, природу від сміття, а тваринок від загибелі… Якщо тобі небайдужа доля нашої планети – приєднуйся до команди рятівників! Місце зустрічі – Театр «Сонечко»! Бери з собою друзів та батьків, нам знадобиться підмога! Поспішай! Час рятувати планету!

 «Мій домашній дикий лис» продовжує серію пізнавально-розважальних казок від Театру «Сонечко» , на цей раз на екологічну тематику. Юні глядачі дізнаються про правила поведінки на природі, про здоровий спосіб життя, а головне про любов і повагу до всього живого на Землі.

РОЛІ ВИКОНУЮТЬ:

Лис МАРКО – Данііл КІНО
Дівчинка СОНЯ – Поліна КІНО
                                 Лідія КУЗНЄЦОВА
                                 Дарина КЛИМЕНКО
Б
обр БОБРОВИЧ – Антоніо МАРДЖИНЕДА  

                                  Єгор СНІГИР
                                  Олексій ГРУДІЙ
Білка – Антоніо МАРДЖИНЕДА
              Єгор СНІГИР
              Олексій ГРУДІЙ

ВИСТАВУ СТВОРИЛИ:
Режисер – Віталій КІНО
Композитор – Ілля РИБАЛКО
Асистент режисера – Марина СМІЛЯНЕЦЬ
Костюми – Юлія КІНО, Марина СМІЛЯНЕЦЬ
Звукооператор – Євген ЮЩУК

1 Коментар

  1. Прекрасный театр для детей. Были на "Мій домашній дикий лис". Пришли за 20 минут и не пожалели. Успели все рассмотреть, аквариумы, посидеть и пофоткаться на тронах. Уютные диваны ожидания. Можно купить воду, кофе, соки, шоколадки, печенья. Все продумано. 10 минут готовила к спектаклю актер (одета в костюм). Общалась, играла с детьми. Она вместе с детками смотрела спектакль и адаптировала новых деток к роли зрителя. Сам спектакль был интерактивным, герои общались, делали зарядку и даже приглашали на сцену во время спектакля юных зрителей. Игра актеров замечательна; звук и музыка тоже;-) Сюжет современный, про защиту природы (леса и зверей). Сюжет не перегружен. Мой 3-ка с открытым ртом смотрел. Младшие школьныцы тоже были оч включены. Очень благодарна и рада, что есть такие классные, душевные места для деток.

Leave a Reply