Пресса

Мрія холостяка

від 3 липня 2015 року

Най­більш від­по­ві­даль­на мить у жит­ті те­ат­ру — прем’­єра. Хви­лю­ють­ся ар­тис­ти, хви­лює­ть­ся ре­жи­сер, хви­люю­ть­ся гля­да­чі. Адже по­пе­ре­ду зу­стріч із но­вим, не­зві­да­ним. Що че­кає зов­сім ско­ро, які сюр­при­зи го­ту­ють те­ат­раль­ні лаш­тун­ки?

 

ТРЕНІНГ ВІД ШЕКСПІРА

від 8 травня 2014 року     
 

   Українські театри, як і вся українська культура, переживають далеко не кращі часи. Адже наші громадяни зараз насамперед переймаються тим, аби над їхніми головами було мирне небо та щоб якось вижити у цю непросту добу. А для мистецтва часу залишається все менше і менше. Але театри не здаються, мужньо ведуть боротьбу за кожного глядача, продовжують зявлятися нові прем’єри. Одна з них – „Карнавал гріхів” за творами Вільяма Шекспіра нещодавно побачила світло рампи на НИЖНІЙ сцені Центру мистецтв „Новий український театр”.

ГОЛОВНЕ – НЕ СТОЯТИ НА МІСЦІ

від 31 січня 2014 року         

Центр мистецтв „Новий український театр”, якому виповнюється 15 років, продовжує шукати нові форми спілкування з глядачем. А нещодавно тут відкрили нову - НИЖНЮ - сцену театру.

Скандальна п'єса Теннессі Вільямса вперше зазвучала українською

http://gazeta.ua/img/gallery/517/517929_1_595.jpg

У Центрі мистецтв „Новий український театр" 20 та 21 вересня відбулася прем'єра вистави „Корабель зіштовхнувся з айсбергом", створеної за п'єсою Теннессі Вільямса „Раптом минулого літа".

Були часи, коли цю скандальну п'єсу заборонялася навіть у США. А в Україні до 2013 року жоден з режисерів не здійснював сценічного прочитання твору. Лише весною цього року у Київській академічній майстерні театрального мистецтва „Сузір'я" відбулася прем'єра вистави „Страх бажання", що є по суті оригінальним твором, створеним режисером Володимиром Борисюком за мотивами п'єси „Раптом минулого літа" та оповідання „Бажання і чорношкірий масажист". А в Новому українському театрі Віталій Кіно взяв до постановки всю п'єсу, до того ж це перше сценічне прочитання твору українською мовою.

 

Страницы

Ортопедическая обувь;Парки с мехом женские на сайте chicly-furs.com .Секс и интим досуг в Рязани prostitutkiryazani24.org Секс с проститутками http://prostitutkistavropolya24.org Интим с проститутками Сургута http://prostitutkisurguta24.org

Fatal error: Class CToolsCssCache contains 1 abstract method and must therefore be declared abstract or implement the remaining methods (DrupalCacheInterface::__construct) in /home/h28146/data/www/nut.kiev.ua/sites/all/modules/ctools/includes/css-cache.inc on line 52