fbpx

Прем’єра відбулася 3 січня 2010 року
Вистава українською мовою 
Тривалість – 2 години 20 хвилин
З антрактом 

Вистава створена за оповіданнями А.П.Чехова
«Жінка без забобонів», «Пішла», «Загадкова натура», «Беззахисне створіння», «Теща-адвокат», «Розмазня», «Як я в законний шлюб вступав»
Інсценівка та переклад Віталія Кино

Чоловіки та жінки. В цих двох словах – вічний конфлікт та таке ж вічне тяжіння. Чоловіки або жінки? Хто з них більш розумний, а хто «блондинка»? Хто з них більш сором’язливий, а хто «без забобонів»? Хто сильний, а хто «розмазня»? Марно шукати відповіді на ці питання. Все знов закінчиться сваркою та з’ясуванням стосунків! Або коханням… З горя!..))) Або весіллям!  У будь якому випадку, фуршет глядачам гарантовано!

    Актори «НОВОГО УКРАЇНСЬКОГО ТЕАТРУ», що грають цю виставу, не залишають байдужим жодного з глядачів. Посмішки не спливають з облич з першої до останньої хвилини спектаклю. Оплески не перериваються навіть в антракті, під час якого на глядачів чекають невеличкі сюрпризи.

РОЛІ ВИКОНУЮТЬ:
Жінки –  Аліса ГУР’ЄВА  
                Поліна КІНО
                Ольга БІЛОНОГ
Чоловіки – Єгор СНІГИР
                     Олексій ГРУДІЙ
                     Іван ВОРОНИЙ
“Знімальна група” –  Артур ПІСКОВСЬКИЙ
                                     Марина ПАЩЕКУН
                                     Інна ЛУК’ЯНЕЦЬ

ВИСТАВУ СТВОРИЛИ:
Постановка, рішення сценічного простору, музичне рішення –Віталій Кіно
Асистент режисера та репетитор з техніки мови – Ольга Куник
Музичний керівник вистави та хормейстер – Інна Лук’янець
Хореографія –  Юлія Кравець
Костюми –  Юлія Кіно
Світло, звук –  Єгор Снігир

«Спектакль приносит много чистой радости и смеха, хотя и не без горечи, ведь жизнь, как известно, по-чеховски — не малина, а зеленый, недоспелый, кислый крыжовник. Привлекает легкость молодых актеров, их творческий авантюризм, невозмутимость и бьющая через край энергия. А добрые интонации «Нового украинского театра» превращают едкий чеховский сарказм — в добродушный юмор, согревая маленькие трагедии теплом душевной иронии.»
Марися Нікітюк,
Театральний портал TEATRE

«Неповторного шарму виставі «Беззахисні створіння» додає те, що вона є не лише дублями «німого кіно», а й справжнім салонним вечором. Подібні заходи відбувалися в інтелігентних домах у минулі століття. В антракті на глядачів чекає чимало музичних та інших сюрпризів…»
Тетяна Кроп,
Газета «Демократична Україна»

Leave a Reply