fbpx

Прем’єра відбулася 16 липня 2011 року
Вистава українською мовою
Тривалість – 2 години 20 хвилин
З двома антрактами 

Вистава створена за оповіданнями
«Лови» Панаса Мирного
«Хористка» Антона Чехова
«Страх» Стефана Цвейга 

В якості «анекдотів» про подружні зради театр обрав три оповідання трьох відомих письменників – українського – Панаса Мирного, російського – Антона Чехова, і європейського – Стефана Цвейга. Це «Лови», «Хористка» та «Страх». Всі ці оповідання в тій чи иншій мірі повествують про вічну тему людського буття  – подружню невірність.        Сюжети в них різні, але крім теми, на сцені Театру на Михайлівській вони об’єднані й однаковими персонажами – двома дивакуватими «шпиками-детективами», котрі й слідкують за недбайливими подружжями.

        В спектаклі на таку небезпечну тему актори, влізаючи в шкуру своїх героїв, в їхнє життя, все ж залишають за собою право іронічно, з великою долею гумору, поглянути  на проблеми, якими стурбовані персонажі «Трьох анекдотів». 

       В спектаклі дуже багато пластичних, танцювальних номерів. Артисти то поринають у циганський танок, то починають жити і рухатися в ритмі пристрастного танго.         Спектакль буде цікавий як молодим закоханим, так і парам зі «стажем». Велика імовірність того, що вони впізнають в героях «Анекдотів» кого-небудь з власних знайомих, а може і самих себе… Адже ж, хто без гріха!

РОЛІ ВИКОНУЮТЬ:
Аліса ГУР’ЄВА – Орися, Пані Колпакова, Фрау Ірена
Єгор СНІГИР  – Костенко, Колпаков, Вагнер
Поліна КІНО  – Городянка, Хористка, Покоївка
Ольга БІЛОНОГОльга ФІЛОНЕНКО – Городянка, Незнайомка
Олексій ГРУДІЙОлексій ВЛАСЕНКО –  Шпик зі стажем
Іван ВОРОНИЙ, Данііл КІНО, Олег ЩЕРБИНА– Шпик-початківець

ВИСТАВУ СТВОРИЛИ:
Режисура, сценічний простірмузичне рішення – Віталій Кіно
Балетмейстер – Світлана Архипова
Художник по костюмам – Юлія Кіно
Музичний керівник вистави – Інна Лук’янець
Літературний консультант – Ганна Кучеренко

1 Коментар

  1. Была впервые в этом театре. Домашняя атмосфера. Радушный персонал. Спектакль отлично сыгран! Каждый актёр лучший в своей роли. Получила массу удовольствия! Уже подбираю другую пьесу. Советую, советую и еще раз советую!

Leave a Reply