fbpx

Ілля Рибалко

МУЗИЧНИЙ КЕРІВНИК ТЕАТРУ, РЕЖИСЕР, АКТОР, КОМПОЗИТОР

День народження – 18 квітня

В театрі з 2009 року

Освіта. І. Рибалко має музичну, акторську та режисерську освіту. 

1994 р.-ДМШ №6 по класу скрипки, 1998 р. – Естрадне відділення Киïвського обласного училища культури і мистецтв, спеціальність “Керівник ансамблю естрадних інструментів”, 2002 р. – КДІТМ ім. І. Карпенка-Карого, спеціальність “Актор драматичного театру і кіно”, 2007 р. – КНУТКіТ ім. І. Карпенка-Карого,  “Режисер драматичного театру” 

Режисерська практика:

2005 р. -“Золоте курча” В. Орлова в Молодому театрі , м. Київ (поновлення вистави)

2006 р. – “Фізкультура для Баби Яги” Н. Уварової в Киïвському обласному украïнському музично-драматичному театрі ім. П.Саксаганського, м. Біла Церква 

2007-08 р. р. – “Тітка Чарлея” Т. Брендона, “Шахрайки” Н. Уваровоï, “Біда від ніжного серця” В. Соллогуба в Навчальному театрі Коледжу театру і кіно, м. Київ

У НОВОМУ УКРАЇНСЬКОМУ ТЕАТРІ йдуть поставлені Рибалко вистави “Шахрайки? Лесбійки?! Красуні!!!” (2011 р.) та “Фізкультура для Баби Яги” (2012 р.) за п’єсами Н. Уваровоï.

Музично-пісенна практика:

Ілля Рибалко є автором музики і пісень до багатьох вистав Театру на Михайлівській (“Сватовство монтера”, “Шахрайки?.. Лесбійки?!! Красуні!..”, “Спекотна ніч у “Ігуані”) та Театру “Сонечко” (“Фізкультура для Баби Яги”, “Золоте курчатко”, “Абетка гарних манер”, “Мій домашній дикий лис”, “Божья коровка спасает мир”, “Країна серйозних”).

Педагогічна практика: 

Ілля Васильович має велику педагогічну практику. В 2006-2012 роках викладав акторську майстерність та сценічну мову в Київському Коледжі театру і кіно. З 2009 року й по сьогодні викладає в Київській Академії мистецтв ім. П. Чубинського (до 2018 року – Київський обласний Коледж культури і мистецтв)