fbpx

Казка-мюзикл «Золоте курчатко»: несподіваний інсайт

Кожен малий добре знає сюжет про курочку, яка знесла те славнозвісне золоте яєчко. Але якщо уявити, що мишка не пробігла, хвостиком не махнула, а яєчко не впало та й не розбилося, а потрапило до рук тих, хто знає, як на цьому наживитися, то може вийти досить авантюрна історія.

Де: театр «Сонечко» ( вул. Михайлівська, 24ж)

Коли: 18 листопада о 12:00

«Золоте курчатко» – популярна п’єса, її можна зустріти мало не в кожному Тюгу якогось міста. Але в тому й фішка театрального мистецтва – кожна сцена несе свої сенси та ідеї.  У театрі «Сонечко» традиційно дітей зустрічає актриса-ведуча з оригінальною розважальною програмою за темою казки. Перед «курчатком» з вашими малюками будуть грати у досить цікаву та розвиваючу гру «слова» (їх треба буде збирати на швидкість) та у «веселі рими».

Штука цієї історії у тому, що герої вчаться разом з глядачами «римувати», а вже з рим виходять веселі пісні, а з пісень – справжня вистава-мюзикл. Композитор Ілля Рибалко майстерно пише дитячі пісні, в них досить прості мотиви, вони легко запам’ятовуються. Малюк неодмінно буде наспівувати щось із казки ще доби дві після перегляду.

З яйця раптом народжується…

Отже, золоте яйце не розбилося, а потрапило до рук амбітної Лисички. Вона дооообре розуміє, як зробити на цьому бізнес. У напарники хитруля бере недолугого Вовка (кого ж ще). І все наче має йти за планом, але з яйця раптом народжується маленький Півник! І весь «бізнес» може просто накритися… Поки злодії думають, як розрулити ситуацію, новонароджений потребує батьківської любові. І він зовсім не кумекає, що таке підступність, щиро й відкрито любить «маму» та «тата». А там, де щира любов, розтане серце будь-якого звіра.

І інсайт: в першу чергу ця історія – про стосунки батьків та дітей. Кого б ви не намагалися зліпити зі своєї дитини, на зло власним комплексам, все ж найважливіше – це давати їй любов і приймати такою, якою вона є. Тоді ви й самі будете щасливішими.

Стаття опублікована на сайті Yabl.ua

Leave a Reply